+90 850 255 14 43 info@acthse.com

ACT HSE İş Güvenliği Eğitim ve Danışmanlığı

ACT HSE, iş güvenliği eğitim ve danışmanlığı konularında yenilikçi teknolojiler ve ürünler geliştirmek, mevcut uygulamaların ve içeriklerin geliştirilmesi, dönüştürülmesi ve akreditasyonlarını sağlamak amacıyla 2019 yılında kurulmuştur.
İş sağlığı ve güvenliği konularında uzman kişilerin bilgilerini teknoloji ile buluşturarak toplum ve organizasyonlar için daha kaliteli, işlevsel ve etkin çözümler sunmak ana hedefiyle faaliyetlerini sürdürmektedir.
Uluslararası tanınmış kurumlar tarafından akredite edilmiş içerikler ile ulusal ve global ölçekte iş güvenliği kültürüne ve bu kültürün çağın gereklilikleri ölçüsünde gelişmesine yardımcı olmak ACT HSE ana kuruluş amaçları içerisinde yer almaktadır.

Online Eğitim Teknolojileri 

ACT LMS organizasyonunuzun eğitim yönetimini çağın gerekliliklerine uygun, etkin ve zaman yönetimini daha etkin yapmanızı sağlayacak şekilde tasarlanmış bir öğrenim yönetim sistemi yazılımıdır.

Activate Induction

Activate Induction ziyaretçi, yüklenicilerinizin ve misafirlerinizin eğitim ihtiyaçlarını dijital ortamda karşılamak, ölçme değerlendirme sistemi ile entegre olarak işe giriş mekanizmasını daha profesyonel ve etkin kılmayı sağlamaktadır.

DEVAMINI OKU

2D/3D Animasyon

İş sağlığı ve güvenliği kuralları ve standart operasyon prosedürlerinizin aktarımını daha ilgi çekici hale getirmek için sizlerden gelen veya İSG alanında yüksek tecrübeye sahip ekibimiz tarafından hazırlanan senaryolar ile genel ve işyerlerine özel animasyonlar hazırlamaktayız.

DEVAMINI OKU

Akredite Online Eğitimler

Sahip olduğumuz uluslararası iş sağlığı ve güvenliği tecrübesini yüksek kaliteli içerik geliştirme programları vasıtasıyla online öğrenme alanına aktarılmaktadır.

DEVAMINI OKU

Eğitmenlerimiz

Bizimle iletişime geçin!